Dioda Schottky, SMD, 40V, 0.12A, SOT23, ON SEMICONDUCTOR - BAS40-06LT1G
Distribuie
  • 0,67lei
  • Fără TVA:0,55lei
  • 10 sau mai multe 0,48lei
  • 50 sau mai multe 0,33lei
  • 100 sau mai multe 0,29lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip dioda: comutaţie Schottky, anod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 40V
Curent de sarcina: 0.12A
Capsula: SOT23
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Capacitanţa 5pF