Dioda Schottky, SMD, 40V, 0.12A, SOT23, ON SEMICONDUCTOR - BAS40-06LT1G
- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T185504
0,67lei
- Fără TVA:0,55lei
- 10 sau mai multe 0,48lei
- 50 sau mai multe 0,33lei
- 100 sau mai multe 0,29lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip dioda: comutaţie Schottky, anod comun, dubla
Tensiune inversa max.: 40V
Curent de sarcina: 0.12A
Capsula: SOT23
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Capacitanţa | 5pF |