-
40,49lei
- Fără TVA:33,46lei
-
- 5 sau mai multe 24,41lei
- 10 sau mai multe 23,11lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (430 buc.)
Conector SMB, SMB6112D1-3GT30G-5-50
Tip conector: SMB
Tip mufa: mama
Orientare: in unghi 90°
Pentru cablu RG316
Producator: AMPHENOL
Caracteristici
| Coeficient de amortizare | 0.3dB |
| Conector | mufă |
| Frecvenţa max. | 4GHz |
| Impedanţa de unda | 50Ω |
| Material izolant | teflon |
| Montare electrica | crimpat |
| Orientare spaţiala | în unghi 90° |
| Subtip cablu | B7805A, KX22, KX3, M17-113, M17-119, RG174, RG188(A), RG316 |
