Condensator poliester, 820nF, 250V DC, SR PASSIVES - MPEM-820NR20/250
Distribuie
  • 0,66lei
  • Fără TVA:0,55lei
  • 100 sau mai multe 0,38lei
  • 370 sau mai multe 0,31lei
  • 860 sau mai multe 0,29lei
  • Disponibilitate:În Stoc (2992 buc.)
Capacitate condensator: 820nF
Tensiune de lucru max.: 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 20mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 820nF
Dimensiuni carcasa 22x7.8x12.7mm
Material Plastic
Raster terminale 20mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%