Condensator poliester, 820nF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-820NR10/100
Distribuie
  • 0,53lei
  • Fără TVA:0,44lei
  • 100 sau mai multe 0,33lei
  • 440 sau mai multe 0,23lei
  • 1020 sau mai multe 0,21lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1930 buc.)
Capacitate condensator: 820nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 820nF
Dimensiuni carcasa 12x6.5x11.4mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%