Condensator poliester, 6.8nF, WIMA - FKS2G016801B00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144589
Distribuie
  • 1,00lei
  • Fără TVA:0,83lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 6.8nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 6.8nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%