Condensator poliester, 6.8nF, 400V DC, SR PASSIVES - MPEM-6N8R7.5/400
Distribuie
  • 0,38lei
  • Fără TVA:0,31lei
  • 100 sau mai multe 0,24lei
  • 600 sau mai multe 0,17lei
  • 1400 sau mai multe 0,16lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2290 buc.)
Capacitate condensator: 6.8nF
Tensiune de lucru max.: 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 6.8nF
Dimensiuni carcasa 9.5x3.4x6.7mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%