Condensator poliester, 6.8µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C046804F00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144960
Distribuie
  • 9,93lei
  • Fără TVA:8,21lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 6.8µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 6.8µF
Dimensiuni carcasa 8x15x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%