Condensator poliester, 680nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C036801E00KO00
- Producător Wima
- Cod produs:T144766
1,83lei
- Fără TVA:1,51lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 680nF |
| Dimensiuni carcasa | 4.5x9.5x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |