Condensator poliester, 680nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3680Z360K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145258
Distribuie
  • 4,25lei
  • Fără TVA:3,51lei
  • 98 sau mai multe 1,02lei
  • 226 sau mai multe 0,96lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (64 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3680Z360K
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 7.2x4.5x9.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%