Condensator poliester, 680nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3680DQ60K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145257
4,10lei
- Fără TVA:3,39lei
- 10 sau mai multe 1,96lei
- 93 sau mai multe 1,07lei
- 216 sau mai multe 1,01lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7542 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82DC3680DQ60K |
| Capacitanţa | 680nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x4.5x9.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |