Condensator poliester, 680nF, 400V AC, 1kV DC, WIMA - MKS4O136806F00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144963
Distribuie
  • 11,04lei
  • Fără TVA:9,12lei
  • 648 sau mai multe 10,70lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 15x26x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%