Condensator poliester, 680nF, 250V DC, SR PASSIVES - MPEM-680NR20/250
Distribuie
  • 0,99lei
  • Fără TVA:0,82lei
  • 100 sau mai multe 0,62lei
  • 210 sau mai multe 0,48lei
  • 490 sau mai multe 0,45lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1660 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 20mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 22x7.1x12mm
Material Plastic
Raster terminale 20mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%