Condensator poliester, 680nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS2F036801N00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144763
Distribuie
  • 2,53lei
  • Fără TVA:2,09lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 11x16x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%