Condensator poliester, 680nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II3680AA30K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145137
-
7,48lei
- Fără TVA:6,18lei
-
- 5 sau mai multe 6,10lei
- 10 sau mai multe 5,42lei
- 25 sau mai multe 4,64lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1541 buc.)
Condensator poliester, 680nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II3680AA30K
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60II3680AA30K |
| Capacitanţa | 680nF |
| Dimensiuni carcasa | 18x7.5x13.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
