Condensator poliester, 680nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II3680AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145137
Distribuie
  • 6,22lei
  • Fără TVA:5,14lei
  • 5 sau mai multe 5,35lei
  • 10 sau mai multe 4,81lei
  • 25 sau mai multe 4,11lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (341 buc.)
Capacitate condensator: 680nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60II3680AA30K
Capacitanţa 680nF
Dimensiuni carcasa 18x7.5x13.5mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%