Condensator poliester, 47nF, VISHAY - BFC237241473
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144538
Distribuie
  • 1,41lei
  • Fără TVA:1,16lei
  • 5000 sau mai multe 1,38lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 47nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 47nF
Dimensiuni carcasa 4x10x12.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%