Condensator poliester, 470nF, WIMA - MKS0C034700E00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144654
Distribuie
  • 3,25lei
  • Fără TVA:2,69lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 2.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Caracteristici condensatoare inductanţă redusă
Dimensiuni carcasa 4.6x7x4.6mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 2.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%