Condensator poliester, 470nF, VISHAY - BFC237075474
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144522
Distribuie
  • 4,49lei
  • Fără TVA:3,71lei
  • 10 sau mai multe 2,89lei
  • 49 sau mai multe 2,03lei
  • 114 sau mai multe 1,92lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (941 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 3.5x8x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%