Condensator poliester, 470nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3470DQ70J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145341
Distribuie
  • 3,44lei
  • Fără TVA:2,84lei
  • 10 sau mai multe 1,82lei
  • 100 sau mai multe 1,52lei
  • 121 sau mai multe 0,82lei
  • Disponibilitate:În Stoc (4816 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC3470DQ70J
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 7.2x4.5x9.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%