Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C034701C00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144748
Distribuie
  • 5,48lei
  • Fără TVA:4,53lei
  • 10 sau mai multe 2,79lei
  • 25 sau mai multe 2,44lei
  • 50 sau mai multe 2,28lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (700 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 3.5x8.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%