Condensator poliester, 470nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3470DQ60K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145253
2,64lei
- Fără TVA:2,18lei
- 10 sau mai multe 1,38lei
- 100 sau mai multe 1,02lei
- 204 sau mai multe 0,49lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (11243 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82DC3470DQ60K |
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x3.5x6.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |