Condensator poliester, 470nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J034705G00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144940
Distribuie
  • 6,18lei
  • Fără TVA:5,11lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 10.5x19x26.5mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%