Condensator poliester, 470nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PR34705040K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145207
-
11,76lei
- Fără TVA:9,72lei
-
- 10 sau mai multe 7,99lei
- 25 sau mai multe 3,95lei
- 59 sau mai multe 3,74lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (905 buc.)
Condensator poliester, 470nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PR34705040K
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60PR34705040K |
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 32x9x17mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
