Condensator poliester, 470nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PR34705040K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145207
Distribuie
  • 11,76lei
  • Fără TVA:9,72lei
  • 10 sau mai multe 7,99lei
  • 25 sau mai multe 3,95lei
  • 59 sau mai multe 3,74lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (905 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60PR34705040K
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 32x9x17mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%