Condensator poliester, 470nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MN34705030K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145172
6,08lei
- Fără TVA:5,03lei
- 45 sau mai multe 2,36lei
- 100 sau mai multe 2,23lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (718 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60MN34705030K |
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 26.5x6x15mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |