Condensator poliester, 470nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI3470AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145169
Distribuie
  • 6,11lei
  • Fără TVA:5,05lei
  • 10 sau mai multe 4,66lei
  • 36 sau mai multe 2,79lei
  • 83 sau mai multe 2,64lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (30 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MI3470AA30K
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 18x8.5x14.5mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%