Condensator poliester, 470nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI3470AA30K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145169
-
6,11lei
- Fără TVA:5,05lei
-
- 10 sau mai multe 4,66lei
- 36 sau mai multe 2,79lei
- 83 sau mai multe 2,64lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (30 buc.)
Condensator poliester, 470nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI3470AA30K
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60MI3470AA30K |
| Capacitanţa | 470nF |
| Dimensiuni carcasa | 18x8.5x14.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
