Condensator poliester, 470nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II3470AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145135
Distribuie
  • 6,12lei
  • Fără TVA:5,06lei
  • 10 sau mai multe 3,92lei
  • 41 sau mai multe 2,37lei
  • 95 sau mai multe 2,25lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1157 buc.)
Capacitate condensator: 470nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60II3470AA30K
Capacitanţa 470nF
Dimensiuni carcasa 18x6x12mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%