Condensator poliester, 3.3nF, WIMA - FKS2G013301A00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144584
0,98lei
- Fără TVA:0,81lei
- 25000 sau mai multe 0,97lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 3.3nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 3.3nF |
| Dimensiuni carcasa | 2.5x6.5x7.2mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 6mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |