Condensator poliester, 3.3nF, VISHAY - BFC237894332
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144556
Distribuie
  • 8,21lei
  • Fără TVA:6,78lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 3.3nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 3.3nF
Dimensiuni carcasa 6x12x26mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%