Condensator poliester, 3.3nF, VISHAY - BFC237066332
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144519
Distribuie
  • 1,32lei
  • Fără TVA:1,09lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 3.3nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 3.3nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%