Condensator poliester, 3.3µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D043304J00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144895
Distribuie
  • 5,69lei
  • Fără TVA:4,70lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 3.3µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 3,3µF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită
Dimensiuni carcasa 9x16x18mm
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%