Condensator poliester, 33µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C053306F00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144917
Distribuie
  • 38,81lei
  • Fără TVA:32,08lei
  • 648 sau mai multe 37,21lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 33µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 33µF
Dimensiuni carcasa 15x26x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%