Condensator poliester, 330nF, VISHAY - BFC237085334
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144526
Distribuie
  • 4,64lei
  • Fără TVA:3,84lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 4.5x9x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%