Condensator poliester, 330nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D033301E00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144726
Distribuie
  • 2,80lei
  • Fără TVA:2,32lei
  • 50 sau mai multe 2,12lei
  • 80 sau mai multe 1,41lei
  • 170 sau mai multe 1,34lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (970 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 4.5x9.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%