Condensator poliester, 330nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C033301C00KO00
- Producător Wima
- Cod produs:T144730
1,29lei
- Fără TVA:1,07lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 330nF |
| Dimensiuni carcasa | 3.5x8.5x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |