Condensator poliester, 330nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J033305D00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144906
Distribuie
  • 8,45lei
  • Fără TVA:6,98lei
  • 10 sau mai multe 6,00lei
  • 23 sau mai multe 4,52lei
  • 52 sau mai multe 4,27lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (517 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 7x16.5x26.5mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±20%