Condensator poliester, 330nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J033305D00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144907
Distribuie
  • 4,55lei
  • Fără TVA:3,76lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 7x16.5x26.5mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%