Condensator poliester, 330nF, 400V AC, 2kV DC, WIMA - MKS4U033307G00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144903
25,17lei
- Fără TVA:20,80lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 2kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 330nF |
| Dimensiuni carcasa | 20x39.5x41.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 37.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |