Condensator poliester, 330nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PN33305050K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145206
Distribuie
  • 7,89lei
  • Fără TVA:6,52lei
  • 10 sau mai multe 6,40lei
  • 28 sau mai multe 3,59lei
  • 65 sau mai multe 3,39lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (236 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60PN33305050K
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 26.5x7x16mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%