Condensator poliester, 330nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PN33305030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145205
Distribuie
  • 7,89lei
  • Fără TVA:6,52lei
  • 30 sau mai multe 3,32lei
  • 70 sau mai multe 3,14lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (180 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60PN33305030K
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 26.5x10x18.5mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%