Condensator poliester, 330nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MN3330AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145171
Distribuie
  • 4,05lei
  • Fără TVA:3,34lei
  • 5 sau mai multe 3,59lei
  • 10 sau mai multe 3,35lei
  • 25 sau mai multe 3,15lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1329 buc.)
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MN3330AA30K
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 26.5x6x15mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%