Condensator poliester, 330nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS2F033301K00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144727
Distribuie
  • 1,90lei
  • Fără TVA:1,57lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 330nF
Dimensiuni carcasa 7.2x13x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%