Condensator poliester, 22nF, VISHAY - BFC237251223
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144539
Distribuie
  • 2,52lei
  • Fără TVA:2,08lei
  • 10 sau mai multe 1,70lei
  • 50 sau mai multe 1,46lei
  • 100 sau mai multe 1,35lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1038 buc.)
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 22nF
Dimensiuni carcasa 4x10x12.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%