Condensator poliester, 22nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G022202C00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144884
Distribuie
  • 1,07lei
  • Fără TVA:0,88lei
  • 24000 sau mai multe 1,01lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 22nF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită
Dimensiuni carcasa 4x9x10mm
Dimensiuni terminale L 6mm
Raster terminale 7,5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%