Condensator poliester, 22µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D052206F00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144887
Distribuie
  • 42,82lei
  • Fără TVA:35,39lei
  • 5 sau mai multe 24,01lei
  • 10 sau mai multe 22,73lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 22µF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită
Dimensiuni carcasa 15x26x31,5mm
Raster terminale 27,5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%