Condensator poliester, 2.2µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D042204F00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144852
Distribuie
  • 9,81lei
  • Fără TVA:8,11lei
  • 5 sau mai multe 5,83lei
  • 10 sau mai multe 5,44lei
  • 27 sau mai multe 3,79lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1567 buc.)
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 2.2µF
Dimensiuni carcasa 8x15x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%