Condensator poliester, 2.2µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D042204F00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144853
Distribuie
  • 4,25lei
  • Fără TVA:3,52lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 2.2µF
Dimensiuni carcasa 8x15x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%