Condensator poliester, 2.2µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C042204C00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144861
Distribuie
  • 9,94lei
  • Fără TVA:8,21lei
  • 5 sau mai multe 5,06lei
  • 10 sau mai multe 4,30lei
  • 33 sau mai multe 3,07lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2258 buc.)
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 2.2µF
Dimensiuni carcasa 6x12.5x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%