Condensator poliester, 22µF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R60DR52205030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145096
Distribuie
  • 48,81lei
  • Fără TVA:40,34lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 22µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60DR52205030K
Capacitanţa 22µF
Dimensiuni carcasa 32x13x22mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%