Condensator poliester, 2.2µF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IN42205030K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145143
-
12,56lei
- Fără TVA:10,38lei
-
- 23 sau mai multe 4,30lei
- 54 sau mai multe 4,07lei
- 600 sau mai multe 4,07lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (174 buc.)
Condensator poliester, 2.2µF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IN42205030K
Capacitate condensator: 2.2µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60IN42205030K |
| Capacitanţa | 2.2µF |
| Dimensiuni carcasa | 26.5x10x18.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
